O nás

Projekt NúdzovéTlačidlo.sk nad, ktorým nesie záštitu spoločnosť tnTEL, s.r.o. pôsobiaca na slovenskom trhu viac ako 15 rokov, začiatkom augusta 2013 podpísala exkluzívny kontrakt, na základe ktorého sa stala výhradným dodávateľom systémov NEAT electronics AB pre Slovenskú republiku.

NúdzovéTlačidlo.sk je projekt, ktorý sa zaoberá bezdrôtovými komunikačnými systémami a sociálnymi alarmami. Využitie systémov je rôznorodé a prakticky sú systémy aplikovateľne kdekoľvek. Ide o systémy pre privolanie pomoci určené pre seniorov, zdravotne a telesne postihnutých či pacientov v zariadeniach sociálnych služieb, nemocniciach, klinikách a v neposlednej rade systémy pre výrobu a priemysel. Výrobcom systémov je Švédska spoločnosť NEAT Electronics, ktorá sa vývojom a výrobou zaoberá viac ako 25 rokov a patrí k lídrom na európskom trhu.

Na našich stránkach nájdete popisy jednotlivých systémov, príklady použitia, popisy komponentov pre domáce a profesionálne využitie.

Videogaléria

Certifikáty

Certifikát
Certifikát

História

2010

Testovanie produktov NEAT na Slovensku

2011

Skúšobná prevádzka systému v Trenčianskej nemocnici

2012

Vznik značky núdzovétlačidlo.sk

2013

Oficiálne zastúpenie NEAT electronics AB pre SR

2014

Dodaných viac ako 100 systémov v SR

2015

Podpis významných rámcových kontraktov a získanie registračnej známky


Núdzovétlačidlo.sk v médiach

Pacienti sa môžu tešiť na zvýšený komfort

Svet zdravia dnes oficiálne predstavil prvé výrazné realizované investície do zvýšenia komfortu pacientov v Žiari nad Hronom.

Celý článok

Nemocnica zvyšuje bezpečnosť

Každý hospitalizovaný pacient oddelenia klinickej onkológie Všeobecnej nemocnice Komárno, ktorú prevádzkuje nezisková organizácia FORLIFE a…

Celý článok

Pacienti v Trenčíne testujú signalizačné náramky

Nemocnica v Trenčíne skúša moderné prístroje pre dôchodcov. Pomoc si privolajú náramkom.

Celý článok